Importing the Grumman G-44 Widgeon model

Witold Suszycki

New member
Jak zaimportować Grumman G-44 Widgeon na RF9.5S i gdzie go znaleźć (na kołach i pływakach) ???
 

Attachments

  • Guimman wodnosamolot.jpg
    Guimman wodnosamolot.jpg
    82.4 KB · Views: 4
Search using G44 not G-44. Hyphens in searches don't work because you're searching for "G" and "44" as 2 separate words.
 
Szukaj używając G44 nie G-44. Łączniki w wyszukiwaniach nie działają, ponieważ szukasz „G” i „44” jako dwóch oddzielnych słów.
Szukaj używając G44 nie G-44. Łączniki w wyszukiwaniach nie działają, ponieważ szukasz „G” i „44” jako dwóch oddzielnych słów.
Tylko nie wiem skąd to pobrać i jak to zrobić w RF, mam import, ale co dalej, jak to pobrać na dysk twardy?
 
Szukaj używając G44 nie G-44. Łączniki w wyszukiwaniach nie działają, ponieważ szukasz „G” i „44” jako dwóch oddzielnych słów.
Tylko nie wiem, skąd do pobierać i jak zrobić w RF, mam import, ale co dalej, jak pobierać na dyski wymagane?
Dziękuję bardzo
 
Tylko nie wiem, skąd do pobierać i jak zrobić w RF, mam import, ale co dalej, jak pobierać na dyski wymagane?
Pobrałem, próbowałem uruchomić i wyskoczyły mi informacje poniżej na zdjęciu, na razie lecę na Catalinie ; Where is the folder with these planes?
 

Attachments

  • Inport file conflict G44.jpg
    Inport file conflict G44.jpg
    16.2 KB · Views: 4
Back
Top